biuro@wynajemwroclaw.com +48 503 733 222 +48 503 733 229

O FIRMIE

DC&JU Sp. z o.o. to prężnie działająca na polskim rynku firma, która zajmuje się wynajmem oraz sprzedażą maszyn budowlanych. Jesteśmy z Wrocławia, ale dostarczamy sprzęt na terenie całej Polski. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu budowlanego.

DC&JU Sp. z o.o – to solidna firma, która dba o swoich klientów. Wszystkie nasze maszyny budowlane są w bardzo dobrym stanie technicznym i posiadają aktualne badania techniczne UDT. Posiadamy własny transport i operatora ,co pozwala na obniżenie kosztów dostawy i wynajmu maszyn budowlanych.

W naszej flocie do wynajmu sprzętu budowlanego znajdziecie Państwo takie maszyny jak : ładowarki teleskopowe, podnośniki przegubowo-teleskopowe, żurawie czy koparki. Nasz sprzęt budowlany pochodzi wyłącznie od renomowanych  producentów maszyn budowlanych takich jak : Manitou, MERLO, JLG, Liebherr, Genie.

Charakteryzujemy się pełnym profesjonalizmem świadczonych usług. Doradzamy wybór odpowiedniego sprzętu i gwarantujemy jego bezawaryjność. Staramy się cały czas dążyć ku doskonałości, dlatego stale poszerzamy gamę naszych produktów, aby dostarczyć Państwu niezawodny sprzęt budowlany i rozwiązania budowlane. Dzięki naszej ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego, sprawnie wykonasz zlecenie budowlane i zaoszczędzisz na zakupie drogiego sprzętu budowlanego. Zawsze jesteśmy gotowi wypożyczyć odpowiednie narzędzia, aby Państwo byli przygotowani na każdą sytuację.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu sprzętu budowlanego na terenie całej Polski!